>

O nás

Naše společnost LEDTechnics CZ s.r.o. byla původně založena za účelem importu LED světelných technologií do ČR a jejich prodeje na domácím trhu a na Slovensku. V počátcích jsme importovali pouze led žárovky. Postupně jsme navyšovali počet druhů dovážených led žárovek, a přidali jsme do našeho portfolia také led reflektory, led pásky, led zářivky, a další led světelné technologie jako jsou například různé druhy populárních led svítidel. Mezi nimi si přední místo vydobyly led panely, díky své designové čistotě, příjemnému světlu a jednoduché instalaci. Dále sem patří třeba led stolní lampy, led montážní lampy, led noční světélka, aby se děti nebály po tmě, dokonce i noční světla s čidlem pohybu. Samostatnou kapitolou je led osvětlení kuchyňské linky a také led svíčky, které jsou populární zejména kvůli bezpečnému provozu. Samozřejmostí je rozsáhlé příslušenství jako jsou redukce závitů, patice, podhledové rámečky, led napájecí zdroje, spojky, konektory a stmívače k led páskům. S prudkým rozvojem, který tento druh podnikání momentálně doprovází, jsme se rozhodli nabídnout rostoucímu množství našich spokojených zákazníků nejenom led žárovky, ale i široký sortiment elektro zboží.

 

Za tímto účelem jsme navázali spolupráci s prověřenými, kvalitními českými dodavateli, a vznikl tento internetový obchod  na levné elektro - LTC-elektro.cz, kde z pohodlí domova koupíte klasické elektro výrobky, jako například alarmy a zabezpečení které Vás ochrání nejen proti nepříteli zvenku, ale umí detekovat také vnitřní nebezpečí jako je únik plynu nebo kouř.

 

Kolikrát Vás už napálila televizní předpověď počasí? Nenechte si dál kazit plány a pořiďte si populární meteostanice, které Vám z pohodlí gauče v obýváku řeknou, jaké bude počasí. Pokud se spokojíte jen s údaji o teplotě, stačí koupit digitální venkovní teploměr, máme velký výběr. Pro usnadnění instalace jsou některé z těchto přístrojů bezdrátové, stačí si vybrat.

 

Prodlužovačky stojí v běžném obchodě dost peněz. Ne však u nás. Koupíte tu nejen prodlužovačky s více zásuvkami různých tvarů, prodlužovací kabely a dlouhé prodlužovací přívody na bubnu, ale i praktické přepěťové ochrany, které ochrání Vaši drahou elektroniku proti výkyvům v síti, a to i v případě úderu blesku.

 

Nemáme ambice prodávat počítače, takže v naší nabídce najdete jen pár specializovaných tabletů, zato máme rozsáhlý sortiment počítačového příslušenství – jednak se jedná o profesionální čistící prostředky na elektroniku, kterými svůj monitor, smartphone, či optiku nejen dokonale vyčistíte, ale máte i jistotu, že nebude během čištění poškozena, jednak brašny a batohy na notebooky za velmi zajímavé ceny a pouzdra na tablety. Ty máme jak značkové ve vysoké kvalitě špičkového švédského výrobce Thule, který dává důraz na bezpečnost přepravované elektroniky, americké značky Case Logic a italského designového přeborníka v této oblasti, firmy Tucano, tak obyčejné, za pár korun.

 

Jakým bychom to byli specialistou na svícení, nemít obsáhlou kategorii našeho e-shopu Svítilny. Pokrok nezastavíte, v naprosté většině případů jde o led svítilny. Ovšem potěšíme i zpátečnické nostalgiky, najde se u nás i nějaká ta klasická halogenová svítilna pro retro svícení. Výběr je opravdu velký, pro snadnější orientaci jsme Vám svítilny setřídili podle funkce. V samostatných kategoriích tedy najdete cyklosvítilny i ty s dalekým dosvitem, nabíjecí svítilny do nichž nemusíte dokupovat baterie a mnoho dalších. Nemůžeme zvlášť nezmínit čelovky: tyto čelové svítilny jsou neocenitelným pomocníkem při stanování, rybolovu a dalších nočních aktivitách v přírodě.

 

Zajímavou volbou pro 21. století jsou naše dálkově ovládané zásuvky.

 

Máte z toho všeho tak trochu Vánoce? Tak to Vás musíme upozornit na populární led vánoční řetězy. Toto led dekorační vánoční osvětlení na stromek u nás najdete v mnoha zajímavých variantách.

 

Teď už o nás víte všechno. A pokud ne, klidně se zeptejte :).

led žárovky led žárovky LEDTechnics Led žárovky a pásky

© LEDTechnics CZ s.r.o. 2012 Všechna práva vyhrazena.

EKO-KOM