>

Doprava a platba

Zásilky zasíláme dvěma způsoby.

První možností je kurýrní služba, která dodá zásilku na doručovací adresu, kterou jste vyplnili při podání objednávky. O tom, že jsme zásilku předali kurýrní službě, budete informováni automatickým emailem. Následující den, po obdržení tohoto emailu, Vám přijde SMS s telefonním číslem řidičem, se kterým se můžete dohodnout na čase doručení. Řidič Vás však bude kontaktovat i sám cca hodinu před doručením. Nemusíte tedy celý den čekat, než někdo přijede. Vše si můžete domluvit podle Vašich časových možností.

 

Cena dopravného s kurýrní službou je 79,-Kč s DPH. Pokud chcete platit zboží na dobírku, účtujeme si navíc ještě 50,-Kč s DPH.

 

Druhou možností pro odeslání zásilky je Česká pošta – služba balík do ruky. V tomto případě zaplatíte za dopravné 99,-Kč s DPH. V případě, že budete platit na dobírku, účtujeme navíc poplatek 50,-Kč s DPH.

Poslední možností je zaslaní balíku na některou z poboček Zásilkovna.cz. V tomto případě je cena dopravného 49,-Kč s DPH. V případě dobírku účtujeme navíc 20,-Kč s DPH. 

Pokud si však objednáte zboží v hodnotě nad 999,-Kč s DPH, máte dopravu ZDARMA.

 

 

Co se týče platby zboží, akceptujeme dva způsoby úhrady:

 

  • převodem na náš bankovní účet – platba předem

  • dobírka

 

Zálohovou Vám zašleme elektronicky na Vaší e-mailovou adresu. Pokud dojde k prodlevě o více než 3 pracovní dny po splatnosti, objednávku stornujeme – není v našich silách blokovat zboží na skladě a čekat na platbu, která možná nikdy nedorazí.

 

Objednané zboží si můžete zdarma vyzvednout i osobně v naší kanceláři v Jihlavě, Štefánikovo náměstí 18. Je ovšem nutné nejdříve udělat objednávku přes náš internetový obchod a zaškrtnout osobní odběr. My Vás budeme sami kontaktovat, abychom se společně dohodli, kdy se budete moci pro zboží zastavit. Myslete, prosím, na to, že jsme internetový obchod, nikoliv prodejna. Není tedy možné přijít si vybrat zboží, pouze ho vyzvednout. Zaplatit v tomto případě můžete pouze předem - bankovním převodem. Platba v hotovosti nebo platební kartou na místě není kvůli EET možná. 

© LEDTechnics CZ s.r.o. 2012 Všechna práva vyhrazena.