Led žárovky

Led žárovky jsou v současné době nejúspornějším zdrojem světla, s úsporou energie okolo 80% oproti klasickým žárovkám. Led žárovka má navíc dlouhou životnost, proto se její nákup, i přes vyšší pořizovací hodnotu, vyplatí. Žárovky led prodáváme za velmi slušné ceny, návratnost investice se na místech, kde se více svítí, pohybuje v řádu měsíců, ne roků, jak tomu bylo ještě nedávno. Jako specialista na led osvětlení, který se této problematice věnuje několik let, si troufáme říci, že u nás koupíte nejlevnější led žárovky na českém trhu. Zavedli jsme pro Vás LED diskont.

Prodáváme množství led žárovek. Pro lepší orientaci jsme je setřídili podle závitu/patice – viz nákresy u výpisu podkategorií pod tímto textem. V naší nabídce tedy najdete led žárovky E27, což jsou nejběžnější žárovky s klasickým velkým závitem, led žárovky E14 s klasickým malým závitem (mignon), led žárovky GU10 tzv. bajonet neboli led bodovky. Z méně typických druhů nabízíme též led žárovky G9. V naší nabídce najdete též led žárovky 12V: jedná se o led žárovky G4 a dále ledky s paticí MR16 alias GU5.3.

Nejste-li si jisti, které led žárovky jsou pro Vás ty pravé, neváhejte se na nás obrátit, rádi poradíme. Doporučujeme přečíst si náš článek Jak správně vybrat led žárovku, který je dobrým rádcem při výběru. Máte-li o problematiku led žárovek hlubší zájem, doporučujeme navštívit náš led slovníček pojmů, který vysvětluje různé parametry led žárovek v detailu.

 
Košík
Položek: 0
Hodnota: 0 Kč
Dopravné

79,- Kurýr

99,- Česká pošta

50,- navíc za dobírku

 

49,- Zásilkovna.cz

20,- navíc za dobírku (Zásilkovna.cz)


DOPRAVA ZDARMA u objednávek od 999,- Kč s DPH a výše.

Vyhledávač dle kódu