BAREVNÁ LED ŽÁROVKA E27 1W 30LM BÍLÁ
Kód ABDLG45-1W-W
Skladem 374
Vaše cena s DPH 29,00 Kč
POPIS

Barevné led žárovky jsou určené pouze pro dekorativní svícení.

Tuto barevnou led žárovku lze použít také jako venkovní dekoraci třeba na vánoce, při různých oslavách, jako venkovní reklamní osvětlení nebo třeba jako vysoce úsporné osvětlení pouťových atrakcí s minimální spotřebou energie. Při venkovním použití je však třeba zajistit, aby byla instalována do k tomu určených objímek E27 s odpovídajícím krytím pro venkovní použití.

Tato LED žárovka E27 patří díky poměru cena/výkon mezi nejlevnější led žárovky na trhu. Naše LED žárovka E27 230 s rozptylem světla 160° se skvěle hodí především pro osvětlení barů, diskoték či výloh obchodů. Led diodové žárovky jsou postaveny na výkonných diodách Epistar a vydávají oku příjemné světlo bez pomalých startů, bez vysokofrekvenčního blikání, bez ultrafialové a infračervené složky světla.

LED žárovky jsou vysoce úsporné. Peníze investované do led osvětlení se Vám nejrychleji vrátí, když nainstalujete led E27 na místo, kde se hodně svítí. Další obrovskou výhodou led žárovek je fakt, že prakticky nejsou, na rozdíl od zářivek, limitovány počtem startů, který se pohybuje v řádech desítek tisíc. Proto se naše E27 led skvěle hodí do míst, kde se často rozsvěcí a zhasíná. Výdrž úsporné žárovky je 25000 hodin provozu, což při průměrném svícení 6 hodin denně ve velmi frekventované místnosti dělá více než 11 led. Koupí naší E27 LED žárovky se tak vyhnete nepříjemnému častému vyměňování žárovek na obtížně přístupných místech.

Třída energetické účinnosti A na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Příkon 1W.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 20000 hodin.

PARAMETRY
Příkon 1 W
Závit/patice E27
Napájení 230 V
Světelný tok 30 lm
Stmívatelnost Ne
Barva světla Bílá
Typ diod SMD
Index podání barev 80 Ra
Životnost Až 20000 h
Rozptyl světla 200 °
Záruční lhůta 24 měsíců
Kryt Plastový
Barva krytu Bílý
Materiál Plast
Průměr 45 mm
Délka 70 mm
Certifikáty CE, RoHs
Tvar žárovky Koule
Výrobce Avide

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH