| Doba svícení za den: |
hodin
|
| Tradiční výrobek 427 W: | |
| 4h x 365dní x 0,4270kWh x 8 Kč | |
| Vybraný výrobek 100 W: | |
| 4h x 365dní x 0,1000kWh x 8 Kč | |
| Vaše úspora za rok: | |
| Návratnost investice: |
Prémiová značka AVIDE se zaměřuje na náročný německý trh. Čipy a vnitřní komponenty AVIDE LED produktů jsou kvalitnější než u běžného LED osvětlení. Celkově tyto LED produkty vynikají dlouhou životností a stálostí světelného toku i při dlouhodobém používání. Hliníkové tělo led reflektorů AVIDE je výrazně robustnější a tím i odolnější než u běžných led reflektorů. Tělo tohoto led reflektoru lépe odvádí teplo vznikající při svícení, čímž prodlužuje životnost elektroniky uvnitř reflektoru.
Úsporný Ultratenký LED reflektor černý 100W 8000lm, denní barva světla je moderní LED technologie, která používá vysoce úsporné LED diody.
Díky kvalitním COB led diodám tento led reflektor spotřebuje pouze 100W a přitom svítí přibližně jako halogenový reflektor o spotřebě 6-7krát vyšší.
Tento led reflektor emituje světlo v barvě denní bílá v rozpětí 4000K.
Při výrobě led reflektoru naší značky jsou použity vysoce kvalitní materiály, které umožňují životnost až až 25000 hodin. Časté zapínaní a vypínaní nemá vliv na životnost. Všechny naše led reflektory jsou vyrobeny v souladu s předpisy Evropské Unie bez použití olova a rtuti, které zatěžují životní prostředí, což strvzují certifikáty CE a RoHs.
LED reflektor je ukončený třížílovym kabelem, bez zástrčky.
Třída energetické účinnosti G na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).Světelný tok zdroje světla 8000 lumenů.
Příkon 100W.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 25000 hodin.
| Příkon | 100 W |
| Napájení | 220-240 V |
| Světelný tok | 8000 lm |
| Barva světla | Denní bílá |
| Chromatičnost | 4000 K |
| Typ diod | SMD |
| Index podání barev | 80 Ra |
| Životnost | Až 25000 h |
| Rozptyl světla | 110 ° |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
| Certifikáty | CE |
| Ekvivalent běžné žárovky | 427 W |
| Třída vodotěsnosti | IP65 |
| Šířka | 250 |
| Hloubka | 30 |
| Čidlo pohybu | Ne |
| Výška | 219 |
| Výrobce | AVIDE |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Eprel | 1441577 |
Pozor! Nabízený produkt není hračkou ve smyslu směrnice EP a Rady o bezpečnosti hraček (2009/48/ES, příloha I, 2 c + d) a je určen k použití výlučně osobami, které jsou starší 14 let.
Pozor! Před použitím nejprve odstraňte všechny obalové materiály, sáčky a případné výplně. Uložte je mimo dosah dětí a zrecyklujte.
Pozor! Produkt není vhodný pro děti do 12 měsíců, protože hrozí riziko udušení malými díly.
Pozor! Není vhodné pro děti do 18 měsíců, protože hrozí nebezpečí uškrcení.
Pozor! Není určeno pro děti mladší 36 měsíců! Hrozí nebezpečí udušení malými díly, které by děti mohly spolknout.
Pozor! Při nesprávné manipulaci může hrozit riziko úrazu elektrickým proudem.
Bramcke GmbH
Schoellerstraße 33, 52353 Düren, Spolková republika Německo
info@bramcke.de
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH, PRO VELKOOBCHOD NAD 5.000,- KČ S DPH
Přihlášení
Registrace