ULTRA ÚSPORNÁ PRÉMIOVÁ RETRO LED ŽÁROVKA E14 4,9W 806LM G45 TEPLÁ FILAMENT EKV. 60W 3 ROKY
Hodina svícení Vás vyjde na 0,39 Kč (při ceně 8Kč/kWh po zastropování).
Kód ABLFMG14WW-4.9W-SHL
Skladem 14
Vaše cena s DPH 69,00 Kč
KALKULÁTOR ÚSPOR
Doba svícení za den:
hodin
Tradiční výrobek 60 W:
4h x 365dní x 0,0600kWh x 8 Kč
Vybraný výrobek 5 W:
4h x 365dní x 0,0049kWh x 8 Kč
Vaše úspora za rok:
Návratnost investice:
POPIS

Při výrobě této led žárovky je použita nejnovější technologie dosahující nevídané účinnosti: 164 lumenů na 1 Watt! Díky tomu je i oproti jiným led žárovkám výrazně úspornější, namísto spotřeby okolo 8W má příkon pouze 4,9W. Díky takto vysobé efektivitě dosáhla tato led žárovka na stupeň C v novém energetickém štítku, zatímco běžné led žárovky se pohybují okolo stupně F. Přes mírně vyšší pořizovací náklady se tak tato led žárovka dlouhodobě vyplatí, zejména v místech, kde se hodně svítí.

Prémiová značka AVIDE je určena pro německý trh. Čipy a vnitřní komponenty AVIDE LED produktů jsou kvalitnější než u běžného LED osvětlení. Celkově tyto LED produkty vynikají dlouhou životností a stálostí světelného toku i při dlouhodobém používání. Záruční doba je 3 roky.

LED světelný zdroj je ovládán pokročilou technologií, jež napájí LED čipy konstantním proudem, který nepulzuje a LED čipy tak svítí stále a plynule. To šetří nejen životnost LED čipů, ale i Vaše zdraví. Narozdíl od levných led světel u tohoto LED zdroje světla totiž nedochází ke zdraví škodlivému vysokofrekvenčnímu problikávání, které sice není okem viditelné, ale zachytí ho např. kamera v mobilu.

Tato filament led žárovka je postavena na nové led technologii, která připomíná světlo klasické vláknové žárovky.

Vysoce úsporná LED žárovka Koule za skvělou cenu. Jedná se o typ LED žárovky 230V - tedy do normálních svítidel. Tyto COB filament LED žárovky E14 o výkonu pouze 4.9W svítí přibližně jako běžná žárovka o výkonu 60W - světelný tok je 806 lumenů.

Tato led žárovka emituje teplé světlo. Tato barva světla o chromatičnosti 2700K se blíží barvě světla tradiční žárovky, ale je o něco méně žlutá. Navozuje klid a pohodu, proto se nejčastěji používá v ložnici, obýváku nebo dětském pokoji.

Tato led žárovka má pokročilý typ diod - COB filament. Tyto LED žárovky COB filament mají díky nové technologii chipu vyšší svítivost při nižší spotřebě oproti starým LED diodám.

Díky svým rozměrům splňuje tato led žárovka E14 parametry označení G45.

Použitím naší LED žárovky ušetříte okolo 92% energie! Tato LED žárovka E14 patří díky poměru cena/výkon mezi nejlevnější LED žárovky na trhu. Materiál použitý pro uložení procesoru led žárovky je sklo.

Tato led žárovka má přes led diody praktický čirý skleněný kryt. Tato led žárovka je proto vhodná do svítidel s krytem s mléčnou barvou nebo částečným stínidlem.

Třída energetické účinnosti C na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Světelný tok zdroje světla 806 lumenů.
Příkon 4.9W.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 25000 hodin.

PARAMETRY
Příkon 4,9 W
Závit/patice E14
Napájení 220-240 V
Světelný tok 806 lm
Stmívatelnost Ne
Barva světla Teplá bílá
Chromatičnost 2700 K
Typ diod COB filament
Index podání barev 80 Ra
Životnost Až 25000 h
Rozptyl světla 330 °
Záruční lhůta 36 měsíců
Kryt Skleněný
Barva krytu Čirý
Materiál Sklo
Průměr 45 mm
Délka 80 mm
Certifikáty CE
Tvar žárovky Koule
Speciální označení G45
Ekvivalent běžné žárovky 60 W
Výrobce AVIDE
Třída energetické účinnosti C

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH, PRO VELKOOBCHOD NAD 5.000,- KČ S DPH