| Doba svícení za den: |
hodin
|
| Tradiční výrobek 60 W: | |
| 4h x 365dní x 0,0600kWh x 8 Kč | |
| Vybraný výrobek 5 W: | |
| 4h x 365dní x 0,0049kWh x 8 Kč | |
| Vaše úspora za rok: | |
| Návratnost investice: |
Při výrobě této led žárovky je použita nejnovější technologie dosahující nevídané účinnosti: 164 lumenů na 1 Watt! Díky tomu je i oproti jiným led žárovkám výrazně úspornější, namísto spotřeby 10W má příkon pouze 4,9W. Díky takto vysobé efektivitě dosáhla tato led žárovka na stupeň C v novém energetickém štítku, zatímco běžné led žárovky se pohybují mezi stupni F-G. Pokročilá technologie použitá při výrobě navíc zajišťuje dlouhou životnost 50.000. Přes vyšší pořizovací náklady se tak tato led žárovka dlouhodobě vyplatí, zejména v místech, kde se hodně svítí.
Prémiová značka AVIDE se zaměřuje na náročný německý trh. Čipy a vnitřní komponenty AVIDE LED produktů jsou kvalitnější než u běžného LED osvětlení. Celkově tyto LED produkty vynikají dlouhou životností a stálostí světelného toku i při dlouhodobém používání. Záruční doba je 3 roky.
Úsporná LED žárovka Ultra úsporná prémiová LED žárovka E27 4,9W 806lm, denní, ekv. 60W, 3 roky je moderní LED technologie, která používá vysoce kvalitní LED diody.
Díky kvalitním LED diodám SMD tato led žárovka spotřebuje pouze 4.9W a přitom svítí jako ekvivalent klasické žárovky o spotřebě 60W.
Tato led žárovka emituje světlo denní bílé barvy o chromatičnosti 4000K. Tato barva světla je nejblíže světelnému spektru přes den, led žárovky s denní barvou světla tak najdou použití zejména v kancelářích nebo prodejnách, doma jsou používány na čtení nebo v kuchyni.
Výměna běžných žárovek za naše led žárovky je velmi jednoduchá, není třeba předělávat elektroinstalace, jen jednoduše vyměníte běžnou žárovku za ledku.
Při výrobě led žárovek naší značky jsou použity pouze vysoce kvalitní materiály, které umožňují životnost žárovky až až 50000 hodin. Časté zapínání a vypínání nemá vliv na životnost, naše led žárovky tedy fungují až 25-krát déle než běžné žárovky.
Všechny naše led žárovky jsou vyrobeny v souladu s předpisy Evropské Unie bez použití olova a rtuti, které zatěžují životní prostředí, což stvrzují certifikáty CE, RoHs.
Třída energetické účinnosti C na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Světelný tok zdroje světla 806 lumenů.
Příkon 4.9W.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 50000 hodin.
| Příkon | 4,9 W |
| Závit/patice | E27 |
| Napájení | 220-240 V |
| Světelný tok | 806 lm |
| Stmívatelnost | Ne |
| Barva světla | Denní bílá |
| Chromatičnost | 4000 K |
| Typ diod | SMD |
| Index podání barev | 80 Ra |
| Životnost | Až 50000 h |
| Rozptyl světla | 180 ° |
| Záruční lhůta | 36 měsíců |
| Kryt | Plastový |
| Barva krytu | Mléčný |
| Materiál | Hliník + plast |
| Průměr | 60 mm |
| Délka | 120 mm |
| Certifikáty | CE, RoHs |
| Tvar žárovky | Koule |
| Ekvivalent běžné žárovky | 60 W |
| Výrobce | AVIDE |
| Třída energetické účinnosti | C |
| Eprel | 1196777 |
Pozor! Nabízený produkt není hračkou ve smyslu směrnice EP a Rady o bezpečnosti hraček (2009/48/ES, příloha I, 2 c + d) a je určen k použití výlučně osobami, které jsou starší 14 let.
Pozor! Před použitím nejprve odstraňte všechny obalové materiály, sáčky a případné výplně. Uložte je mimo dosah dětí a zrecyklujte.
Pozor! Produkt není vhodný pro děti do 12 měsíců, protože hrozí riziko udušení malými díly.
Pozor! Není vhodné pro děti do 18 měsíců, protože hrozí nebezpečí uškrcení.
Pozor! Není určeno pro děti mladší 36 měsíců! Hrozí nebezpečí udušení malými díly, které by děti mohly spolknout.
Pozor! Při nesprávné manipulaci může hrozit riziko úrazu elektrickým proudem.
Bramcke GmbH
Schoellerstraße 33, 52353 Düren, Spolková republika Německo
info@bramcke.de
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH, PRO VELKOOBCHOD NAD 5.000,- KČ S DPH
Přihlášení
Registrace