SET: PODHLEDOVÉ BODOVÉ SVÍTIDLO VÝKLOPNÉ LITE 1056 3KS
Kód RAB-1056
Skladem 0
Vaše cena s DPH 759,00 Kč
POPIS

Tento set podhledových bodových svítidel obsahuje 3ks stejných bodovkových rámečků.

Kvalitní svítidlo maďarského výrobce Rábalux, který se specializuje na elegantní svítidla pro celoevropský trh za rozumné ceny.

Klasický rámeček na bodovky do sádrokartonu určený pro led bodovky GU10 nebo MR16 (GU5.3). Bodovkové svítidlo je výklopné, po instalaci si tedy můžete nastavit směr svícení. Svítidlo je určené pro bodovky o klasickém rozměru (průměr 5cm), malé bodovky s označením MR11 (průměr 3,5cm) nepoužívejte, propadly by otvorem ve svítidle.

Součástí balení jsou patice GU10 a testovací žárovky, které slouží k otestování funkčnosti svítidla. Nevztahuje se tedy na ně záruka.

Moderní svítidlo určené k zabudování do podhledů nebo ramp s montážním otvorem 72mm.

Tento podhledový rámeček má krytí IP40.

Toto bodovkové svítidlo je primárně určeno pro úsporné led žárovky z naší nabídky. Rozhodnete-li se jej použít pro montáž halogenových bodovek, jejich výkon nesmí překročit 50W - nebezpečí požáru.

Dodání: zboží z Maďarska dostáváme na týdenní bázi. Pokud si u nás svítidlo Rábalux objednáte do pondělí do 12 hodin, odešleme jej do konce týdne. Objednávky po pondělním poledni budeme odesílat koncem následujícího týdne.

PARAMETRY
Závit/patice GU10
Záruční lhůta 24 měsíců
Materiál Kov
Třída vodotěsnosti IP40
Šířka 80
Hloubka 80
Montážní otvor 72 mm
Průměr žárovky 50
Výrobce Rábalux
Patice světelného zdroje GU10 3x MAX 50W
Počet ks v setu 3 ks
Obsažený světelný zdroj GU10 3W

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH