| Doba svícení za den: |
hodin
|
| Tradiční výrobek 10 W: | |
| 4h x 365dní x 0,0100kWh x 8 Kč | |
| Vybraný výrobek 1 W: | |
| 4h x 365dní x 0,0010kWh x 8 Kč | |
| Vaše úspora za rok: | |
| Návratnost investice: |
Tato filament led žárovka je postavena na nové led technologii, která připomíná světlo klasické vláknové žárovky.
Úsporná LED žárovka Retro LED žárovka E27 1W 100lm G45 teplá, filament, ekvivalent 10W je moderní LED technologie, která používá vysoce kvalitní LED diody.
LED světelný zdroj je ovládán pokročilou technologií, jež napájí LED čipy konstantním proudem, který nepulzuje a LED čipy tak svítí stále a plynule. To šetří nejen životnost LED čipů, ale i Vaše zdraví. Narozdíl od levných led světel u tohoto LED zdroje světla totiž nedochází ke zdraví škodlivému vysokofrekvenčnímu problikávání, které sice není okem viditelné, ale zachytí ho např. kamera v mobilu.
Díky kvalitním LED diodám COB filament tato led žárovka spotřebuje pouze 1W a přitom svítí jako ekvivalent klasické žárovky o spotřebě 10W.
Tato led žárovka emituje světlo teplé bílé barvy o chromatičnosti 2700K. Tato nažloutlá barva světla je podobná světlu běžné žárovky, proto se led žárovky s teplou bílou barvou světla používají především v domácnostech.
Výměna běžných žárovek za naše led žárovky je velmi jednoduchá, není třeba předělávat elektroinstalace, jen jednoduše vyměníte běžnou žárovku za ledku.
Při výrobě led žárovek naší značky jsou použity pouze vysoce kvalitní materiály, které umožňují životnost žárovky až až 17000 hodin. Časté zapínání a vypínání nemá vliv na životnost, naše led žárovky tedy fungují až 25-krát déle než běžné žárovky.
Všechny naše led žárovky jsou vyrobeny v souladu s předpisy Evropské Unie bez použití olova a rtuti, které zatěžují životní prostředí, což stvrzují certifikáty CE, RoHs.
Třída energetické účinnosti F na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Světelný tok zdroje světla 100 lumenů.
Příkon 1W.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 17000 hodin.
| Příkon | 1 W |
| Závit/patice | E27 |
| Napájení | 230 V |
| Světelný tok | 100 lm |
| Stmívatelnost | Ne |
| Barva světla | Teplá bílá |
| Chromatičnost | 2700 K |
| Typ diod | COB filament |
| Počet diod | 2 |
| Index podání barev | 80 Ra |
| Životnost | Až 17000 h |
| Rozptyl světla | 300 ° |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
| Kryt | Skleněný |
| Barva krytu | Čirý |
| Materiál | Sklo |
| Průměr | 45 mm |
| Délka | 68 mm |
| Certifikáty | CE, RoHs |
| Tvar žárovky | Koule |
| Ekvivalent běžné žárovky | 10 W |
| Výrobce | Spectrum LED |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Eprel | 852078 |
Pozor! Nabízený produkt není hračkou ve smyslu směrnice EP a Rady o bezpečnosti hraček (2009/48/ES, příloha I, 2 c + d) a je určen k použití výlučně osobami, které jsou starší 14 let.
Pozor! Před použitím nejprve odstraňte všechny obalové materiály, sáčky a případné výplně. Uložte je mimo dosah dětí a zrecyklujte.
Pozor! Produkt není vhodný pro děti do 12 měsíců, protože hrozí riziko udušení malými díly.
Pozor! Není vhodné pro děti do 18 měsíců, protože hrozí nebezpečí uškrcení.
Pozor! Není určeno pro děti mladší 36 měsíců! Hrozí nebezpečí udušení malými díly, které by děti mohly spolknout.
Pozor! Při nesprávné manipulaci může hrozit riziko úrazu elektrickým proudem.
WOJNAROWSCY SP. Z O.O.
ul. Gospodarcza 16, 40-432 Katowice, Polská republika
info@spectrumled.pl
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH, PRO VELKOOBCHOD NAD 5.000,- KČ S DPH
Přihlášení
Registrace