| Doba svícení za den: |
hodin
|
| Tradiční výrobek 270 W: | |
| 4h x 365dní x 0,2700kWh x 8 Kč | |
| Vybraný výrobek 50 W: | |
| 4h x 365dní x 0,0500kWh x 8 Kč | |
| Vaše úspora za rok: | |
| Návratnost investice: |
Španělská značka GSC se zaměřuje na náročné trhy v západní Evropě. Čipy a vnitřní komponenty GSC LED produktů jsou kvalitnější než u běžného LED osvětlení. Celkově tyto LED produkty vynikají dlouhou životností a stálostí světelného toku i při dlouhodobém používání. Vzhledem k důrazu na kvalitu si výrobce může dovolit nabízet prodlouženou záruku na 3 roky. Hliníkové tělo led reflektorů GSC je výrazně robustnější a tím i odolnější než u běžných led reflektorů. Tělo tohoto led reflektoru lépe odvádí teplo vznikající při svícení, čímž prodlužuje životnost elektroniky uvnitř reflektoru.
Úsporný Prémiový ultratenký LED reflektor šedý 50W 4800lm, denní barva světla, 3 roky záruka je moderní LED technologie, která používá vysoce úsporné LED diody.
Díky kvalitním COB led diodám tento led reflektor spotřebuje pouze 50W a přitom svítí přibližně jako halogenový reflektor o spotřebě 6-7krát vyšší.
Tento led reflektor emituje světlo v barvě denní bílá v rozpětí 4000K.
Při výrobě led reflektoru naší značky jsou použity vysoce kvalitní materiály, které umožňují životnost až až 30000 hodin. Časté zapínaní a vypínaní nemá vliv na životnost. Všechny naše led reflektory jsou vyrobeny v souladu s předpisy Evropské Unie bez použití olova a rtuti, které zatěžují životní prostředí, což strvzují certifikáty CE a RoHs.
Konstrukce tohoto LED reflektoru má jedno unikum: před každou LED světelnou diodou je umístěna čočka, která zesiluje svit a rozprostírá světlo. Díky této vychytávce má LED reflektor vysokou svítivost, samozřejmě při zachování nízké spotřeby elektrické energie.
LED reflektor je ukončený třížílovym kabelem, bez zástrčky.
Třída energetické účinnosti E na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).Světelný tok zdroje světla 4800 lumenů.
Příkon 50W.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 30000 hodin.
| Příkon | 50 W |
| Napájení | 220-240 V |
| Světelný tok | 4800 lm |
| Barva světla | Denní bílá |
| Chromatičnost | 4000 K |
| Typ diod | SMD |
| Index podání barev | 80 Ra |
| Životnost | Až 30000 h |
| Rozptyl světla | 90 ° |
| Záruční lhůta | 36 měsíců |
| Materiál | Hliník a plast |
| Certifikáty | CE |
| Ekvivalent běžné žárovky | 270 W |
| Třída vodotěsnosti | IP65 |
| Šířka | 202 |
| Hloubka | 31 |
| Čidlo pohybu | Ne |
| Výška | 166 |
| Výrobce | GSC |
| Třída energetické účinnosti | E |
| Eprel | 1886380 |
Pozor! Nabízený produkt není hračkou ve smyslu směrnice EP a Rady o bezpečnosti hraček (2009/48/ES, příloha I, 2 c + d) a je určen k použití výlučně osobami, které jsou starší 14 let.
Pozor! Před použitím nejprve odstraňte všechny obalové materiály, sáčky a případné výplně. Uložte je mimo dosah dětí a zrecyklujte.
Pozor! Produkt není vhodný pro děti do 12 měsíců, protože hrozí riziko udušení malými díly.
Pozor! Není vhodné pro děti do 18 měsíců, protože hrozí nebezpečí uškrcení.
Pozor! Není určeno pro děti mladší 36 měsíců! Hrozí nebezpečí udušení malými díly, které by děti mohly spolknout.
Pozor! Při nesprávné manipulaci může hrozit riziko úrazu elektrickým proudem.
| Soubor |
Garsaco Import S.L.
C/Corts Valencianes 10, 12549 Betxí (Castellón) Španělsko
info@garsaco.com
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH, PRO VELKOOBCHOD NAD 5.000,- KČ S DPH
Přihlášení
Registrace