| Kód | 203800073 |
| Skladem | 5 |
| Vaše cena s DPH | 199,00 Kč |
| Doba svícení za den: |
hodin
|
| Tradiční výrobek 110 W: | |
| 4h x 365dní x 0,1100kWh x 8 Kč | |
| Vybraný výrobek 18 W: | |
| 4h x 365dní x 0,0180kWh x 8 Kč | |
| Vaše úspora za rok: | |
| Návratnost investice: |
LED lištové svítidlo se spotřebou 16W, fungující na napětí 220-240V. Jedná se o půlkulaté svítidlo s integrovaným zdrojem světla LED. Produkty španělské značky GSC jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu, jsou primárně prodávány na náročných západoevropských trzích. Díky kvalitní výrobě poskytuje výrobce 3-letou záruku.
Součástí balení jsou vruty a hmoždinky, kterými připevníte svítidlo na místo určení, ať už jsou to skříňky kuchyňské linky, skříň, strop nebo zeď. Toto led lištové svítidlo lze totiž použít jako světlo pod linku, led stropní nebo nástěnné osvětlení. Součástí balení je též přívodní kabel o délce 20cm ukončený dvěma vodiči pro zapojení do sítě. Toto svítidlo nemá integrovaný vypínač.
Součástí LED podlinkového svítidla je integrovaný LED zdroj světla, který není vyměnitelný. Takže do něj nemusíte shánět žádné žárovky ani zářivky.
| Příkon | 18 W |
| Napájení | 170-250 V |
| Světelný tok | 1700 lm |
| Stmívatelnost | Ne |
| Barva světla | Denní bílá |
| Chromatičnost | 4000 K |
| Index podání barev | 80 Ra |
| Životnost | 25000 h |
| Rozptyl světla | 110 ° |
| Záruční lhůta | 36 měsíců |
| Barva krytu | Mléčný |
| Materiál | Hliník a plast |
| Certifikáty | CE |
| Ekvivalent běžné žárovky | 110 W |
| Třída vodotěsnosti | IP20 |
| Šířka | 600 |
| Hloubka | 75 |
| Výška | 25 |
| Výrobce | GSC |
Pozor! Nabízený produkt není hračkou ve smyslu směrnice EP a Rady o bezpečnosti hraček (2009/48/ES, příloha I, 2 c + d) a je určen k použití výlučně osobami, které jsou starší 14 let.
Pozor! Před použitím nejprve odstraňte všechny obalové materiály, sáčky a případné výplně. Uložte je mimo dosah dětí a zrecyklujte.
Pozor! Produkt není vhodný pro děti do 12 měsíců, protože hrozí riziko udušení malými díly.
Pozor! Není vhodné pro děti do 18 měsíců, protože hrozí nebezpečí uškrcení.
Pozor! Není určeno pro děti mladší 36 měsíců! Hrozí nebezpečí udušení malými díly, které by děti mohly spolknout.
Pozor! Při nesprávné manipulaci může hrozit riziko úrazu elektrickým proudem.
Garsaco Import S.L.
C/Corts Valencianes 10, 12549 Betxí (Castellón) Španělsko
info@garsaco.com
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH, PRO VELKOOBCHOD NAD 5.000,- KČ S DPH
Přihlášení
Registrace