| Doba svícení za den: |
hodin
|
| Tradiční výrobek 25 W: | |
| 4h x 365dní x 0,0250kWh x 8 Kč | |
| Vybraný výrobek 3 W: | |
| 4h x 365dní x 0,0025kWh x 8 Kč | |
| Vaše úspora za rok: | |
| Návratnost investice: |
Prémiová značka AVIDE se zaměřuje na náročný německý trh. Čipy a vnitřní komponenty AVIDE LED produktů jsou kvalitnější než u běžného LED osvětlení. Celkově tyto LED produkty vynikají dlouhou životností a stálostí světelného toku i při dlouhodobém používání. Záruční doba je 3 roky.
Tato filament led žárovka je postavena na nové led technologii, která připomíná světlo klasické vláknové žárovky.
Úsporná LED žárovka Prémiová retro LED žárovka E27 2,5W 250lm G45 teplá, filament, ekv. 25W, 3 roky je moderní LED technologie, která používá vysoce kvalitní LED diody.
Díky kvalitním LED diodám COB filament tato led žárovka spotřebuje pouze 2.5W a přitom svítí jako ekvivalent klasické žárovky o spotřebě 25W.
Tato led žárovka emituje světlo teplé bílé barvy o chromatičnosti 2700K. Tato nažloutlá barva světla je podobná světlu běžné žárovky, proto se led žárovky s teplou bílou barvou světla používají především v domácnostech.
Výměna běžných žárovek za naše led žárovky je velmi jednoduchá, není třeba předělávat elektroinstalace, jen jednoduše vyměníte běžnou žárovku za ledku.
Při výrobě led žárovek naší značky jsou použity pouze vysoce kvalitní materiály, které umožňují životnost žárovky až až 15000 hodin. Časté zapínání a vypínání nemá vliv na životnost, naše led žárovky tedy fungují až 25-krát déle než běžné žárovky.
Všechny naše led žárovky jsou vyrobeny v souladu s předpisy Evropské Unie bez použití olova a rtuti, které zatěžují životní prostředí, což stvrzují certifikáty CE, RoHs.
Třída energetické účinnosti F na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Světelný tok zdroje světla 250 lumenů.
Příkon 2.5W.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 15000 hodin.
| Příkon | 2,5 W |
| Závit/patice | E27 |
| Napájení | 220-240 V |
| Světelný tok | 250 lm |
| Stmívatelnost | Ne |
| Barva světla | Teplá bílá |
| Chromatičnost | 2700 K |
| Typ diod | COB filament |
| Počet diod | 2 |
| Index podání barev | 80 Ra |
| Životnost | Až 15000 h |
| Rozptyl světla | 360 ° |
| Záruční lhůta | 36 měsíců |
| Kryt | Skleněný |
| Barva krytu | Čirý |
| Materiál | Sklo |
| Průměr | 45 mm |
| Délka | 78 mm |
| Certifikáty | CE, RoHs |
| Tvar žárovky | Koule |
| Speciální označení | G45 |
| Ekvivalent běžné žárovky | 25 W |
| Výrobce | AVIDE |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Eprel | 1301574 |
Pozor! Nabízený produkt není hračkou ve smyslu směrnice EP a Rady o bezpečnosti hraček (2009/48/ES, příloha I, 2 c + d) a je určen k použití výlučně osobami, které jsou starší 14 let.
Pozor! Před použitím nejprve odstraňte všechny obalové materiály, sáčky a případné výplně. Uložte je mimo dosah dětí a zrecyklujte.
Pozor! Produkt není vhodný pro děti do 12 měsíců, protože hrozí riziko udušení malými díly.
Pozor! Není vhodné pro děti do 18 měsíců, protože hrozí nebezpečí uškrcení.
Pozor! Není určeno pro děti mladší 36 měsíců! Hrozí nebezpečí udušení malými díly, které by děti mohly spolknout.
Pozor! Při nesprávné manipulaci může hrozit riziko úrazu elektrickým proudem.
Bramcke GmbH
Schoellerstraße 33, 52353 Düren, Spolková republika Německo
info@bramcke.de
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH, PRO VELKOOBCHOD NAD 5.000,- KČ S DPH
Přihlášení
Registrace