| Doba svícení za den: |
hodin
|
| Tradiční výrobek 75 W: | |
| 4h x 365dní x 0,0750kWh x 8 Kč | |
| Vybraný výrobek 11 W: | |
| 4h x 365dní x 0,0110kWh x 8 Kč | |
| Vaše úspora za rok: | |
| Návratnost investice: |
Španělská značka GSC se zaměřuje na náročné trhy v západní Evropě. Čipy a vnitřní komponenty GSC LED produktů jsou kvalitnější než u běžného LED osvětlení. Celkově tyto LED produkty vynikají dlouhou životností a stálostí světelného toku i při dlouhodobém používání. Vzhledem k důrazu na kvalitu si výrobce může dovolit nabízet prodlouženou záruku na 3 roky.
Úsporná LED žárovka Prémiová LED žárovka kukuřice E14 11W 935lm, teplá, ekv. 75W, 3 roky je moderní LED technologie, která používá vysoce kvalitní LED diody.
Díky kvalitním LED diodám SMD tato led žárovka spotřebuje pouze 11W a přitom svítí jako ekvivalent klasické žárovky o spotřebě 75W.
Tato led žárovka emituje teplé světlo. Tato barva světla o chromatičnosti 3000K se blíží barvě světla tradiční žárovky, ale je o něco méně žlutá. Navozuje klid a pohodu, proto se nejčastěji používá v ložnici, obýváku nebo dětském pokoji.
Výměna běžných žárovek za naše led žárovky je velmi jednoduchá, není třeba předělávat elektroinstalace, jen jednoduše vyměníte běžnou žárovku za ledku.
Při výrobě led žárovek naší značky jsou použity pouze vysoce kvalitní materiály, které umožňují životnost žárovky až až 20000 hodin. Časté zapínání a vypínání nemá vliv na životnost, naše led žárovky tedy fungují až 25-krát déle než běžné žárovky.
Všechny naše led žárovky jsou vyrobeny v souladu s předpisy Evropské Unie bez použití olova a rtuti, které zatěžují životní prostředí, což stvrzují certifikáty CE, RoHs.
Třída energetické účinnosti F na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Světelný tok zdroje světla 935 lumenů.
Příkon 11W.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 20000 hodin.
| Příkon | 11 W |
| Závit/patice | E14 |
| Napájení | 220-240 V |
| Světelný tok | 935 lm |
| Stmívatelnost | Ne |
| Barva světla | Teplá bílá |
| Chromatičnost | 3000 K |
| Typ diod | SMD |
| Index podání barev | 80 Ra |
| Životnost | Až 20000 h |
| Rozptyl světla | 360 ° |
| Záruční lhůta | 36 měsíců |
| Kryt | Plastový |
| Barva krytu | Čirý |
| Materiál | Speciální teploodvádějící plast |
| Průměr | 41 mm |
| Délka | 140 mm |
| Certifikáty | CE, RoHs |
| Tvar žárovky | Váleček |
| Speciální označení | T41 |
| Ekvivalent běžné žárovky | 75 W |
| Výrobce | GSC |
| Třída energetické účinnosti | F |
Pozor! Nabízený produkt není hračkou ve smyslu směrnice EP a Rady o bezpečnosti hraček (2009/48/ES, příloha I, 2 c + d) a je určen k použití výlučně osobami, které jsou starší 14 let.
Pozor! Před použitím nejprve odstraňte všechny obalové materiály, sáčky a případné výplně. Uložte je mimo dosah dětí a zrecyklujte.
Pozor! Produkt není vhodný pro děti do 12 měsíců, protože hrozí riziko udušení malými díly.
Pozor! Není vhodné pro děti do 18 měsíců, protože hrozí nebezpečí uškrcení.
Pozor! Není určeno pro děti mladší 36 měsíců! Hrozí nebezpečí udušení malými díly, které by děti mohly spolknout.
Pozor! Při nesprávné manipulaci může hrozit riziko úrazu elektrickým proudem.
Garsaco Import S.L.
C/Corts Valencianes 10, 12549 Betxí (Castellón) Španělsko
info@garsaco.com
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH, PRO VELKOOBCHOD NAD 5.000,- KČ S DPH
Přihlášení
Registrace