| Doba svícení za den: |
hodin
|
| Tradiční výrobek 53 W: | |
| 4h x 365dní x 0,0530kWh x 8 Kč | |
| Vybraný výrobek 8 W: | |
| 4h x 365dní x 0,0080kWh x 8 Kč | |
| Vaše úspora za rok: | |
| Návratnost investice: |
Španělská značka GSC se zaměřuje na náročné trhy v západní Evropě. Čipy a vnitřní komponenty GSC LED produktů jsou kvalitnější než u běžného LED osvětlení. Celkově tyto LED produkty vynikají dlouhou životností a stálostí světelného toku i při dlouhodobém používání. Vzhledem k důrazu na kvalitu si výrobce může dovolit nabízet prodlouženou záruku na 3 roky.
Úsporná LED žárovka Prémiová LED žárovka GU10 8W 710lm studená, ekv. 53W, 3 roky záruka je moderní LED technologie, která používá vysoce kvalitní LED diody.
Díky kvalitním LED diodám SMD tato led žárovka spotřebuje pouze 8W a přitom svítí jako ekvivalent klasické žárovky o spotřebě 53W.
Tato led žárovka emituje světlo studené bílé barvy o chromatičnosti 6000K. Tato barva světla je podobná světlu běžné zářivky, proto se led žárovky se studenou bílou barvou světla používají především ve výrobních prostorech, v dílnách nebo na chodbách bytových domů.
Výměna běžných žárovek za naše led žárovky je velmi jednoduchá, není třeba předělávat elektroinstalace, jen jednoduše vyměníte běžnou žárovku za ledku.
Při výrobě led žárovek naší značky jsou použity pouze vysoce kvalitní materiály, které umožňují životnost žárovky až až 25000 hodin. Časté zapínání a vypínání nemá vliv na životnost, naše led žárovky tedy fungují až 25-krát déle než běžné žárovky.
Všechny naše led žárovky jsou vyrobeny v souladu s předpisy Evropské Unie bez použití olova a rtuti, které zatěžují životní prostředí, což stvrzují certifikáty CE, RoHs.
Třída energetické účinnosti F na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Světelný tok zdroje světla 710 lumenů.
Příkon 8W.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 25000 hodin.
| Příkon | 8 W |
| Závit/patice | GU10 |
| Napájení | 220-240 V |
| Světelný tok | 710 lm |
| Stmívatelnost | Ne |
| Barva světla | Studená bílá |
| Chromatičnost | 6000 K |
| Typ diod | SMD |
| Index podání barev | 80 Ra |
| Životnost | Až 25000 h |
| Rozptyl světla | 120 ° |
| Záruční lhůta | 36 měsíců |
| Kryt | Plastový |
| Barva krytu | Mléčný |
| Materiál | Hliník + plast |
| Průměr | 50 mm |
| Délka | 60 mm |
| Certifikáty | CE, RoHs |
| Tvar žárovky | Bodovka |
| Ekvivalent běžné žárovky | 53 W |
| Výrobce | GSC |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Eprel | 1970455 |
Pozor! Nabízený produkt není hračkou ve smyslu směrnice EP a Rady o bezpečnosti hraček (2009/48/ES, příloha I, 2 c + d) a je určen k použití výlučně osobami, které jsou starší 14 let.
Pozor! Před použitím nejprve odstraňte všechny obalové materiály, sáčky a případné výplně. Uložte je mimo dosah dětí a zrecyklujte.
Pozor! Produkt není vhodný pro děti do 12 měsíců, protože hrozí riziko udušení malými díly.
Pozor! Není vhodné pro děti do 18 měsíců, protože hrozí nebezpečí uškrcení.
Pozor! Není určeno pro děti mladší 36 měsíců! Hrozí nebezpečí udušení malými díly, které by děti mohly spolknout.
Pozor! Při nesprávné manipulaci může hrozit riziko úrazu elektrickým proudem.
Garsaco Import S.L.
C/Corts Valencianes 10, 12549 Betxí (Castellón) Španělsko
info@garsaco.com
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH, PRO VELKOOBCHOD NAD 5.000,- KČ S DPH
Přihlášení
Registrace