NABÍJECÍ MAGNETICKÉ LED SVĚTLO DO SKŘÍNĚ S ČIDLEM POHYBU 2,5W 200LM 31CM, TEPLÁ
Kód ABLSBCAB-30WWR
Skladem 1
Vaše cena s DPH 309,00 Kč
POPIS

Perfektní řešení osvětlení vnitřku skříně nebo poličky LED světlo do skříně se senzorem pohybu. Jakmile otevřete skříň, světlo se rozsvítí, po zavření skříně po chvíli opět zhasne. Produkty Avide jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu, jsou určeny pro náročný německý trh.

Součástí svítidla je integrované čidlo pohybu (viz fotografie), které toto svítidlo zapne a vypne při zaznamenání pohybu. Svítidlo pak můžete používat ve třech základních módech, jež přepínáte vypínačem umístěným na boku svítidla: V režimu ON svítí stále bez ohledu na pohybové čidlo. V režimu OFF nesvítí bez ohledu na pohybové čidlo. V režimu AUTO je světlo spínáno čidlem pohybu, svítí po dobu pohybu a po ukončení pohybu ještě cca 30 sekund. Čidlo spouští světlo pouze ve tmě.

Uprostřed těla světla do skříně je umístěna kovová ploška pro uchycení na magnetické úchytky, která je součástí balení. Tuto úchytku můžete připevnit na odmaštěný povrch pomocí oboustranné lepící pásky na její zadní straně. Navíc je vhodné ji zajistit 2 vruty do připravených otvorů v úchytce. Vruty však nejsou součástí balení. Díky magnetickému uchycení je toto světlo do skříně přenosné, pokud si potřebujete někam posvítit, jednoduše odpojíte nabíjecí kabel, světlo vyjmete z držáku, přepnete do režimu stálého svitu a máte z něj ruční svítilnu.

Toto světlo do skříně má integrovaný akumulátor Li-ion 3,7V 1800mAh, je tedy nabíjecí. Součástí dodávky je bílý napájecí kabel, dlouhý 32cm, s koncovkou USB, který je potřeba zapojit do USB zásuvky jako je např. USB nabíječka telefonu nebo prodlužovačka s USB zásuvkou. Pokud je nemáte k dispozici, můžete je u nás přikoupit.

PARAMETRY
Příkon 2,5 W
Napájení Vestavěný nabíjecí akumulátor V
Světelný tok 200 lm
Barva světla Teplá bílá
Chromatičnost 3000 K
Záruční lhůta 24 měsíců
Barva krytu Mléčný
Materiál Plast a kov
Certifikáty CE
Třída vodotěsnosti IP20
Šířka 310
Hloubka 28
Čidlo pohybu Ne
Výška 28
Výrobce AVIDE
SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH