| Doba svícení za den: |
hodin
|
| Tradiční výrobek 300 W: | |
| 4h x 365dní x 0,3000kWh x 8 Kč | |
| Vybraný výrobek 45 W: | |
| 4h x 365dní x 0,0450kWh x 8 Kč | |
| Vaše úspora za rok: | |
| Návratnost investice: |
Jedná se o druh LED žárovky 230V určené do běžné sítě, do normálních svítidel.
Tyto SMD LED žárovky E27 o výkonu pouze 45W svítí přibližně jako běžná žárovka o výkonu 300W - světelný tok je 4500 lumenů. Led diody této led žárovky jsou chráněné praktickým mléčným krytem, který lépe rozprostře světlo emitované jednotlivými diodami a ubere na ostrosti světla při pohledu přímo do žárovky. Žárovku lze díky tomuto krytu použít jako pohledovou, tedy i do svítidel bez krytu či stínidla
Tato LED žárovka E27 patří díky poměru cena/výkon mezi nejlevnější led žárovky na trhu. Naše LED žárovka E27 220 s rozptylem světla 270° se skvěle hodí především do lustru nad stolem, stojacích lamp, stolních lampiček a dalších svítidel, vždy s objímkou E27. Led diodové žárovky jsou postaveny na výkonných diodách Epistar a vydávají oku příjemné světlo bez pomalých startů, bez vysokofrekvenčního blikání, bez ultrafialové a infračervené složky světla.
LED žárovky jsou vysoce úsporné, tato Vám ušetří 85% energie oproti klasické žárovce. Peníze investované do led osvětlení se Vám nejrychleji vrátí, když nainstalujete led E27 na místo, kde se hodně svítí. Další obrovskou výhodou led žárovek je fakt, že prakticky nejsou, na rozdíl od zářivek, limitovány počtem startů, který se pohybuje v řádech desítek tisíc. Proto se naše E27 led skvěle hodí do míst, kde se často rozsvěcí a zhasíná. Tato LED žárovka E27 se světelným tokem 4500 lumenů svíti příjemným světlem, hodí se tedy do všech prostor, kde budete při osvětlení trávit více času. Výdrž úsporné žárovky je až 25000 hodin provozu. Koupí naší E27 LED žárovky se tak vyhnete nepříjemnému častému vyměňování žárovek na obtížně přístupných místech.
Třída energetické účinnosti F na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Světelný tok zdroje světla 4500 lumenů.
Příkon 45W.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 25000 hodin.
| Příkon | 45 W |
| Závit/patice | E27 |
| Napájení | 220 V |
| Světelný tok | 4500 lm |
| Stmívatelnost | Ne |
| Barva světla | Denní bílá |
| Chromatičnost | 4500 K |
| Typ diod | SMD |
| Index podání barev | 80 Ra |
| Životnost | Až 25000 h |
| Rozptyl světla | 270 ° |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
| Kryt | Plastový |
| Barva krytu | Mléčný |
| Materiál | Speciální teploodvádějící plast |
| Průměr | 140 mm |
| Délka | 230 mm |
| Certifikáty | CE, RoHs |
| Tvar žárovky | Koule |
| Speciální označení | T140 |
| Ekvivalent běžné žárovky | 300 W |
| Výrobce | OPTONICA |
| Třída energetické účinnosti | F |
Pozor! Nabízený produkt není hračkou ve smyslu směrnice EP a Rady o bezpečnosti hraček (2009/48/ES, příloha I, 2 c + d) a je určen k použití výlučně osobami, které jsou starší 14 let.
Pozor! Před použitím nejprve odstraňte všechny obalové materiály, sáčky a případné výplně. Uložte je mimo dosah dětí a zrecyklujte.
Pozor! Produkt není vhodný pro děti do 12 měsíců, protože hrozí riziko udušení malými díly.
Pozor! Není vhodné pro děti do 18 měsíců, protože hrozí nebezpečí uškrcení.
Pozor! Není určeno pro děti mladší 36 měsíců! Hrozí nebezpečí udušení malými díly, které by děti mohly spolknout.
Pozor! Při nesprávné manipulaci může hrozit riziko úrazu elektrickým proudem.
OPTONICA LED
Mladost 1, bl. 144, Ground Floor, 1784 Sofia, Bulharská republika
office@optonicaled.com
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH, PRO VELKOOBCHOD NAD 5.000,- KČ S DPH
Přihlášení
Registrace