| Doba svícení za den: |
hodin
|
| Tradiční výrobek 76 W: | |
| 4h x 365dní x 0,0760kWh x 8 Kč | |
| Vybraný výrobek 10 W: | |
| 4h x 365dní x 0,0100kWh x 8 Kč | |
| Vaše úspora za rok: | |
| Návratnost investice: |
Úsporná LED žárovka LED žárovka E27 10W 1100lm 24V AC/DC, studená, ekvivalent 76W je moderní LED technologie, která používá vysoce kvalitní LED diody.
Tato led žárovka emituje světlo studené bílé barvy o chromatičnosti 6000K. Tato barva světla je podobná světlu běžné zářivky, proto se led žárovky se studenou bílou barvou světla používají především ve výrobních prostorech, v dílnách nebo na chodbách bytových domů.
Výměna běžných žárovek za naše led žárovky je velmi jednoduchá, není třeba předělávat elektroinstalace, jen jednoduše vyměníte běžnou žárovku za ledku.
Při výrobě led žárovek naší značky jsou použity pouze vysoce kvalitní materiály, které umožňují životnost žárovky až až 17000 hodin. Časté zapínání a vypínání nemá vliv na životnost, naše led žárovky tedy fungují až 25-krát déle než běžné žárovky.
Všechny naše led žárovky jsou vyrobeny v souladu s předpisy Evropské Unie bez použití olova a rtuti, které zatěžují životní prostředí, což stvrzují certifikáty CE, RoHs.
Třída energetické účinnosti F na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Světelný tok zdroje světla 1100 lumenů.
Příkon 10W.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 17000 hodin.
| Příkon | 10 W |
| Závit/patice | E27 |
| Napájení | AC/DC 24 V |
| Světelný tok | 1100 lm |
| Stmívatelnost | Ne |
| Barva světla | Studená bílá |
| Chromatičnost | 6000 K |
| Typ diod | SMD |
| Index podání barev | 80 Ra |
| Životnost | Až 17000 h |
| Rozptyl světla | 230 ° |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
| Kryt | Plastový |
| Barva krytu | Mléčný |
| Materiál | Speciální teploodvádějící plast |
| Průměr | 60 mm |
| Délka | 116 mm |
| Certifikáty | CE, RoHs |
| Tvar žárovky | Koule |
| Ekvivalent běžné žárovky | 76 W |
| Výrobce | Spectrum LED |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Eprel | 1525032 |
Pozor! Nabízený produkt není hračkou ve smyslu směrnice EP a Rady o bezpečnosti hraček (2009/48/ES, příloha I, 2 c + d) a je určen k použití výlučně osobami, které jsou starší 14 let.
Pozor! Před použitím nejprve odstraňte všechny obalové materiály, sáčky a případné výplně. Uložte je mimo dosah dětí a zrecyklujte.
Pozor! Produkt není vhodný pro děti do 12 měsíců, protože hrozí riziko udušení malými díly.
Pozor! Není vhodné pro děti do 18 měsíců, protože hrozí nebezpečí uškrcení.
Pozor! Není určeno pro děti mladší 36 měsíců! Hrozí nebezpečí udušení malými díly, které by děti mohly spolknout.
Pozor! Při nesprávné manipulaci může hrozit riziko úrazu elektrickým proudem.
WOJNAROWSCY SP. Z O.O.
ul. Gospodarcza 16, 40-432 Katowice, Polská republika
info@spectrumled.pl
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH, PRO VELKOOBCHOD NAD 5.000,- KČ S DPH
Přihlášení
Registrace