| Doba svícení za den: |
hodin
|
| Tradiční výrobek 32 W: | |
| 4h x 365dní x 0,0320kWh x 8 Kč | |
| Vybraný výrobek 4 W: | |
| 4h x 365dní x 0,0040kWh x 8 Kč | |
| Vaše úspora za rok: | |
| Návratnost investice: |
Úsporná LED žárovka LED žárovka E14 svíčka 4W 345lm teplá, ekv. 32W je moderní LED technologie, která používá vysoce kvalitní LED diody.
Díky kvalitním LED diodám SMD tato led žárovka spotřebuje pouze 4W a přitom svítí jako ekvivalent klasické žárovky o spotřebě 32W.
Tato led žárovka emituje světlo teplé bílé barvy o chromatičnosti 3000K. Tato nažloutlá barva světla je podobná světlu běžné žárovky, proto se led žárovky s teplou bílou barvou světla používají především v domácnostech.
Výměna běžných žárovek za naše led žárovky je velmi jednoduchá, není třeba předělávat elektroinstalace, jen jednoduše vyměníte běžnou žárovku za ledku.
Při výrobě led žárovek naší značky jsou použity pouze vysoce kvalitní materiály, které umožňují životnost žárovky až až 20000 hodin. Časté zapínání a vypínání nemá vliv na životnost, naše led žárovky tedy fungují až 25-krát déle než běžné žárovky.
Všechny naše led žárovky jsou vyrobeny v souladu s předpisy Evropské Unie bez použití olova a rtuti, které zatěžují životní prostředí, což stvrzují certifikáty CE, RoHs.
Třída energetické účinnosti F na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Světelný tok zdroje světla 345 lumenů.
Příkon 4W.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 20000 hodin.
| Příkon | 4 W |
| Závit/patice | E14 |
| Napájení | 220-240 V |
| Světelný tok | 345 lm |
| Stmívatelnost | Ne |
| Barva světla | Teplá bílá |
| Chromatičnost | 3000 K |
| Typ diod | SMD |
| Index podání barev | 80 Ra |
| Životnost | Až 20000 h |
| Rozptyl světla | 160 ° |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
| Kryt | Plastový |
| Barva krytu | Mléčný |
| Materiál | Hliník + plast |
| Průměr | 37 mm |
| Délka | 100 mm |
| Certifikáty | CE, RoHs |
| Tvar žárovky | Svíčka |
| Ekvivalent běžné žárovky | 32 W |
| Výrobce | ENTAC |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Eprel | 109339 |
Pozor! Nabízený produkt není hračkou ve smyslu směrnice EP a Rady o bezpečnosti hraček (2009/48/ES, příloha I, 2 c + d) a je určen k použití výlučně osobami, které jsou starší 14 let.
Pozor! Před použitím nejprve odstraňte všechny obalové materiály, sáčky a případné výplně. Uložte je mimo dosah dětí a zrecyklujte.
Pozor! Produkt není vhodný pro děti do 12 měsíců, protože hrozí riziko udušení malými díly.
Pozor! Není vhodné pro děti do 18 měsíců, protože hrozí nebezpečí uškrcení.
Pozor! Není určeno pro děti mladší 36 měsíců! Hrozí nebezpečí udušení malými díly, které by děti mohly spolknout.
Pozor! Při nesprávné manipulaci může hrozit riziko úrazu elektrickým proudem.
Bramcke GmbH
Schoellerstraße 33, 52353 Düren, Spolková republika Německo
info@bramcke.de
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH, PRO VELKOOBCHOD NAD 5.000,- KČ S DPH
Přihlášení
Registrace