| Příkon | 5 W |
| Závit/patice | S14d |
| Napájení | 230 V |
| Světelný tok | 400 lm |
| Stmívatelnost | Ne |
| Barva světla | Denní bílá |
| Chromatičnost | 4000 K |
| Typ diod | SMD |
| Index podání barev | 80 Ra |
| Životnost | Až 25000 h |
| Rozptyl světla | 220 ° |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
| Kryt | Plastový |
| Barva krytu | Mléčný |
| Materiál | Speciální teploodvádějící plast |
| Průměr | 30 mm |
| Délka | 300 mm |
| Certifikáty | CE, RoHs |
| Výrobce | AVIDE |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Eprel | 883180 |
Pozor! Nabízený produkt není hračkou ve smyslu směrnice EP a Rady o bezpečnosti hraček (2009/48/ES, příloha I, 2 c + d) a je určen k použití výlučně osobami, které jsou starší 14 let.
Pozor! Před použitím nejprve odstraňte všechny obalové materiály, sáčky a případné výplně. Uložte je mimo dosah dětí a zrecyklujte.
Pozor! Produkt není vhodný pro děti do 12 měsíců, protože hrozí riziko udušení malými díly.
Pozor! Není vhodné pro děti do 18 měsíců, protože hrozí nebezpečí uškrcení.
Pozor! Není určeno pro děti mladší 36 měsíců! Hrozí nebezpečí udušení malými díly, které by děti mohly spolknout.
Pozor! Při nesprávné manipulaci může hrozit riziko úrazu elektrickým proudem.
Bramcke GmbH
Schoellerstraße 33, 52353 Düren, Spolková republika Německo
info@bramcke.de
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH, PRO VELKOOBCHOD NAD 5.000,- KČ S DPH
Přihlášení
Registrace