LED PÁSEK 204X2835 SMD 18W/M, TEPLÁ, DÉLKA 5M - DOPRODEJ, POSLEDNÍ KUSY!
Kód LTC-2461
Skladem 0
Vaše cena s DPH 299,00 Kč
KALKULÁTOR ÚSPOR
Doba svícení za den:
hodin
Tradiční výrobek 0 W:
4h x 365dní x 0,0000kWh x 3 Kč
Vybraný výrobek 18 W:
4h x 365dní x 0,0180kWh x 3 Kč
Vaše úspora za rok:
Návratnost investice:
POPIS

Kvalitní led pásek 12V má široké použití. Naše led diodové pásky mají ze spodní strany samolepící fólii. Dají se dobře použít jako led pásky pod kuchyňskou linku, resp. led diodový pásek lze použít na všechny dobře přiléhavé povrchy, které je však potřeba před nalepením odmastit a vysušit. Tento led pásek není voděodolný.

Led pásek dobře drží na nábytku, keramickém povrchu, plastu či hladkém kovu, ovšem u odlupujících se povrchů, jako je například zeď, může nastat problém. Led pásky mají také široké použití v automobilech, při tuningu. Led páska je díky své konstrukci dobře ohebná a vzhledem k minimální velikosti se dá dobře použít i v místech, kam by se jiné zdroje nevešly. Výhodou led pásku je možnost zkrácení či prodloužení, čímž dosáhnete téměř libovolné délky. Tento led pásek je možné zkracovat po 10cm dlouhých úsecích na vyznačených místech, kde se nacházejí pájecí plošky. Na ně lze připojit buď zdroj nebo další segment led pásku. Takový spoj je samozřejmě třeba řádně zaizolovat, nejlépe silikonem. Led pásek lze stříhat i obyčejnými nůžkami.

U tohoto LED pásku je nutné použít pro instalaci hliníkový profil – zakoupíte je v kategorii Hliníkové profily, anebo jiným vhodným způsobem zajistit odvod tepla - instalací led pásku na teplo odvádějící podklad. V opačném případě může dojít k poklesu svítivosti či zničení LED pásku a případná reklamace by pak byla shledána nedůvodnou. Výhodou LED profilu je eliminace vyzařování LED diod do stran, proto je vhodný například při použití LED pásku pro osvětlení kuchyňské linky, podsvícení polic, apod.

Součástí tohoto LED pásku je i konektor k napájecímu zdroji. Není tedy potřeba kupovat konektor samostatně, LED zdroj napojíte přímo na LED pásek.

Třída energetické účinnosti A na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Světelný tok zdroje světla 8500 lumenů na 5m led pásku.
Příkon 90W na 5m led pásku.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 20000 hodin.

PARAMETRY
Příkon 18 W
Závit/patice
Napájení 12 V
Světelný tok 1700 lm
Stmívatelnost Ne
Barva světla Teplá bílá
Chromatičnost 3000 K
Typ diod SMD
Počet diod 204
Velikost diod 2835
Index podání barev 80 Ra
Životnost Až 20000 h
Rozptyl světla 120 °
Záruční lhůta 24 měsíců
Kryt
Barva krytu
Materiál
Průměr mm
Délka mm
Měnič
Certifikáty CE, RoHs
Tvar žárovky
Speciální označení
Ekvivalent běžné žárovky W
Třída vodotěsnosti IP20
Světelný tok celý pásek 8500 lm
Příkon celý pásek 90
Počet diod celý pásek 1020
Šířka 10
Výrobce V-TAC

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH