CHYTRÁ LED ŽÁROVKA E14 5W 410LM WIFI TEPLÁ, DENNÍ, STUDENÁ (SMART)
Hodina svícení Vás vyjde na 0,40 Kč (při ceně 8Kč/kWh po zastropování).
Kód SMART-WOJ14413
Skladem 8
Vaše cena s DPH 280,00 Kč
KALKULÁTOR ÚSPOR
Doba svícení za den:
hodin
Tradiční výrobek 40 W:
4h x 365dní x 0,0400kWh x 8 Kč
Vybraný výrobek 5 W:
4h x 365dní x 0,0050kWh x 8 Kč
Vaše úspora za rok:
Návratnost investice:
POPIS

Chytrá LED žárovka E14 5W 410lm WIFI, která funguje bez řídící jednotky a je ovládaná pomocí aplikace Spectrum SMART a zároveň je kompatibilní s Amazon Alexa a Google Assistant a funguje též se systémem TUYA. SMART LED žárovka umožňuje plynulé stmívání a volbu teploty světla (teplá, denní, studená barva světla). Možné je také nastavení rozsvícení a zhasnutí v konkrétní čas. Velkou výhodou je možnost ovládání této chytré LED žárovky i mimo domov - podmínkou je připojení SMART LED žárovky na domácí WIFI síť a mobilního telefonu na jakoukoliv jinou síť či mobilní data.

Funguje na iOS i Androidu. Stažení aplikace Spectrum SMART do chytrých zařízení z obchodů APP STORE nebo GOOGLE PLAY STORE zdarma, ovládání v českém jazyce.

Vysoce úsporná LED žárovka svíčka za skvělou cenu. Jedná se o typ LED žárovky 230V - tedy do normálních svítidel. Tyto SMD LED žárovky E14 o výkonu pouze 5W svítí přibližně jako běžná žárovka o výkonu 40W - světelný tok je 410 lumenů.

LED světelný zdroj je ovládán pokročilou technologií, jež napájí LED čipy konstantním proudem, který nepulzuje a LED čipy tak svítí stále a plynule. To šetří nejen životnost LED čipů, ale i Vaše zdraví. Narozdíl od levných led světel u tohoto LED zdroje světla totiž nedochází ke zdraví škodlivému vysokofrekvenčnímu problikávání, které sice není okem viditelné, ale zachytí ho např. kamera v mobilu.

Použitím naší LED žárovky ušetříte okolo 83% energie! Tato chytrá LED žárovka E14 patří díky poměru cena/výkon mezi nejlevnější SMART LED žárovky na trhu. Materiál použitý pro uložení procesoru led žárovky je speciální teploodvádějící plast.

Tento materiál umožňuje, na rozdíl od skla nebo obyčejného plastu, efektivní chlazení. Díky tomu je led žárovka odolná, dobře chlazená a vydrží i větší zátěž. Tuto led žárovku lze proto použít i v místech, kde se často a intenzivně svítí.

Tato led žárovka má přes led diody praktický mléčný plastový kryt, který lépe rozprostře světlo emitované jednotlivými diodami a ubere na ostrosti světla při pohledu přímo do žárovky. Žárovku lze díky tomuto krytu použít jako pohledovou, tedy i do svítidel bez krytu či stínidla

Frekvence Wi-Fi: 2,4 GHz

Třída energetické účinnosti G na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Světelný tok zdroje světla 410 lumenů.
Příkon 5W.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 17000 hodin.

PARAMETRY
Příkon 5 W
Závit/patice E14
Napájení 230 V
Světelný tok 410 lm
Stmívatelnost Ano
Barva světla Teplá, denní, studená bílá
Chromatičnost 2700-6400 K
Typ diod SMD
Index podání barev 80 Ra
Životnost Až 17000 h
Rozptyl světla 220 °
Záruční lhůta 24 měsíců
Kryt Plastový
Barva krytu Mléčný
Materiál Speciální teploodvádějící plast
Průměr 38 mm
Délka 107 mm
Certifikáty CE, RoHs
Tvar žárovky Svíčka
Ekvivalent běžné žárovky 40 W
Výrobce Spectrum LED
Ovládání Aplikace Spectrum SMART
Třída energetické účinnosti G

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH, PRO VELKOOBCHOD NAD 5.000,- KČ S DPH