Časovače a měřiče spotřeby

Časovač je spínací zásuvka, kterou si nastavíte tak, že sepne vždy v určený čas každý den (denní časovač) nebo v požadovaný den (týdenní časovač) a začne napájet připojený elektrospotřebič. Na časový spínač můžete napojit spotřebiče s maximálním proudovým odběrem 16A. Každá spínací zásuvka, kterou v našem sortimentu nabízíme, má bílou barvu.

Časové spínače se dělí na dva druhy – mechanický časový spínač a digitální časovač. Mechanický časový spínač je levnější variantou, nenabízí nastavení programu tak, aby zásuvka spínala každý den jinak. Můžete si ho nastavit pouze na určitý čas, ve který bude spínat každý den stejně. K nastavování tohoto časovače slouží programovací kolečko, kterým si snadno nastavíte čas, kdy chcete spínací zásuvku připojit k síti 230V. U tohoto mechanického časového spínače se může časem stát, že se začne zpožďovat nebo naopak předbíhat. Dobrým pomocníkem pro Vás může být mechanicka spínací zásuvka venkovní ip44, kterou v našem sortimentu naleznete.

Digitální spínací zásuvka je oproti mechanické dražší, ale zato kvalitnější. Digitální časovač je řízen elektronicky, má displej a nabízí mnoho programů. Digitální časovač si můžete naprogramovat na týdenní cyklus, zvolit si přesný čas vypnutí a zapnutí zásuvky v daný den a spoustu jiných programů. Pro snadnou obsluhu digitálního časovače slouží tlačítka, kterými snadno digitální spínací zásuvku naprogramujete.

V této kategorii také naleznete měřič spotřeby elektrické energie, který Vám přesně spočítá cenu spotřebované energie dle nastaveného tarifu. Měřič spotřeby elektrické energie má velký displej a tlačítka pro snadné ovládání. Naleznete zde měřič spotřeby elektrické energie v levnější verzi, která nabízí základní funkce, jako jsou nastavení aktuálního času, nastavení ceny za energii, indikace překročení maximálního příkonu. Dražší měřič spotřeby elektrické energie je rozšířen o spoustu dalších funkcí, kterými jsou například měření vnitřní teploty a vlhkosti vzduchu, pamět pro naměřené hodnoty a jiné užitečné funkce.

V našem internetovém obchodě naleznete i další užitečné příslušenství, jako jsou například dálkově ovládané zásuvky .

 

Časový spínač, týden, 1 režim

Mimimálmí odběr 2 ks.
151,00 Kč 
111,00 Kč
do 5 dnů

Časový spínač, 24 h., 1 režim

Mimimálmí odběr 3 ks.
137,00 Kč 
118,00 Kč
do 5 dnů

Časový spínač, venkovní, 24 h., 1 režim

Mimimálmí odběr 2 ks.
220,00 Kč 
189,00 Kč
do 5 dnů
Košík
Položek: 0
Hodnota: 0 Kč
Dopravné

79,- Kurýr

99,- Česká pošta

50,- navíc za dobírku

 

49,- Zásilkovna.cz

20,- navíc za dobírku (Zásilkovna.cz)


DOPRAVA ZDARMA u objednávek od 999,- Kč s DPH a výše.

Vyhledávač dle kódu